Strona używa plików cookies więcej

Doktoranci / Nauka / Pracownicy / Wydarzenia

Global Best Practice Programme na Expo 2020 w Dubaju

W ramach przygotowań do udziału Polski w Światowej Wystawie Expo 2020 w Dubaju Polska Agencja Inwestycji i Handlu zachęca do zgłaszania innowacyjnych projektów do programu Global Best Practice Programme.

Wzorem poprzednich Wystaw Expo projekty wytypowane przez specjalnie powołany międzynarodowy zespół ekspertów będą prezentowane przez cały czas trwania Wystawy (6 miesięcy) w specjalnie dedykowanej przestrzeni na terenie Expo oraz za pomocą kanałów informacyjnych Organizatora. Autorzy zyskają również możliwość prezentacji projektu podczas specjalnego wydarzenia.

Udział w Programie stwarza unikatową okazję prezentacji ciekawych projektów. Potwierdza to historia zaprezentowanego podczas Astana Expo 2017 projektu Politechniki Warszawskiej, wybranego spośród ponad 200 zgłoszeń do prezentacji w Pawilonie Najlepszych Praktyk. Prezentacja Projektu podczas całego okresu trwania Wystawy w jednej z jej najbardziej prestiżowych przestrzeni, odwiedzanych przez wszystkie oficjalne delegacje krajów uczestniczących w Expo, wzmocniła wizerunek Polski, była znakomitą wizytówką naszego kraju i zaproszeniem do Pawilonu Polski. Projekt zyskał ogromne uznanie, a prezentowane rozwiązanie zostało zamówione przez kilka instytucji w Kazachstanie.

Podstawowe informacje

  1. Program skierowany jest do Rządów, firm, organizacji międzynarodowych, organizacji pozarządowych, środowisk akademickich i wszystkich przedstawicieli krajów uczestniczących w Światowej Wystawie Expo Dubaj 2020.
  2. Do programu można aplikować zgłaszając projekt przedstawiający unikalne rozwiązania zgodne z zagadnieniami wskazanymi na stronie internetowej Organizatora (link poniżej).
  3. Wyboru najciekawszych projektów dokona specjalnie powołany międzynarodowy zespół ekspertów.
  4. Wybrane projekty będą prezentowane w Pawilonie Tematycznym OPORTUNITY przez cały czas trwania Wystawy oraz na stronie internetowej Organizatora.
  5. Autorzy projektów będą mieli również szansę specjalnej prezentacji zgodnie z przyjętym kalendarzem (Organizator pokrywa koszty przelotu i pobytu).
  6. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 maja 2019 roku.
  7. Szczegóły na temat programu znajdziecie Państwo pod linkami:
zdjęcie: Pixabay

Dodane przez: Aleksandra Draus

8 maja 2019

ostatnia modyfikacja: 28 maja 2019