Grypa? Zaszczep się z UWr! (link rejestracyjny)

Chcesz się zaszczepić pierwszą drugą lub trzecią dawką przeciw Covid19? Nie ma problemu – Uniwersytet Wrocławski będzie prowadził takie szczepienia dla wszystkich (1. i 2. dawka) lub uprawnionych – pracowników akademickich (3. dawka) w Bibliotece Uniwersyteckiej. Zapiszesz się na szczepienia tutaj. Ale możesz to szczepienie połączyć z sezonowym szczepieniem na grypę. Ile to kosztuje? Nic! Koszty przejmuje na siebie Uniwersytet Wrocławski, jeśli jesteś nauczycielem akademickim, pracownikiem uczelnianej administracji lub prowadzisz zajęcia ze studentami (np. jesteś doktorantem).

Musimy najpierw zorientować się, jak wiele osób będzie chciało się zaszczepić – dlatego uruchomiliśmy formularz zapisów. O tutaj:

Formularz aktywny do 19 października do godz. 23.59.

Osoby, które zgłoszą chęć zaszczepienia się poprzez wypełnienie i wysłanie formularza zostaną automatycznie zarejestrowane na szczepienia przeciw grypie organizowane przez Uniwersytet Wrocławski.

Wszelkich informacji w tej sprawie udziela Dział Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej – tel. 71 375 29 22 / 71-375-24-89, e-mail: bhp.ppoz@uni.wroc.pl

Dodane przez: Tomasz Sikora

14 paź 2021