Strona używa plików cookies więcej

FILOLOGIA UKRAIŃSKA Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM (FUzJA)

UKRAINISTYKA

Czy wiesz, że we Wrocławiu dziś mieszka nawet 100 tysięcy Ukraińców, a w całej Polsce jest ich ok. 800 tysięcy? Chcesz poznać bliżej swojego sąsiada?

Ukraina to największy kraj Europy, w którym powstał największy na świecie samolot transportowy MRIJA (po ukraińsku „marzenie”).

Wypróbuj swoją moc – zbuduj własne marzenie i wznieś się na wysokość swojej „MRIJI”: studiuj u nas Filologię Ukraińską z Językiem Angielskim (FUzJA)!

Są to studia dla ludzi, których pasją są języki, a przecież ukraiński i angielski to obecnie dwa najpopularniejsze języki w Polsce!

W programie studiów Filologii Ukraińskiej z Językiem Angielskim na poziomie licencjackim proponujemy aż 810 godzin różnorodnych zajęć anglistycznych prowadzonych w Instytucie Filologii Angielskiej oraz dodatkowo 120 godzin lektoratu z języka angielskiego!

Na studiach magisterskich proponujemy aż 405 godzin zajęć anglistycznych! Umożliwiamy zaliczenie obowiązkowego lektoratu z języka obcego na podstawie zaliczonego w IFA egzaminu z praktycznej nauki języka angielskiego!

Jeśli chcesz nauczyć się języka ukraińskiego i dowiedzieć się, dokąd zmierza kraj potomków kozaków – twórców pierwszej demokratycznej konstytucji – możesz wybrać Ukrainistykę!

Informacje o rekrutacji na Filologię Ukraińską z Językiem Angielskim znajdziesz tutaj:

Studia I stopnia (licencjackie):

Filologia Ukraińska z Językiem Angielskim, I stopnia stacjonarne  

Studia II stopnia (magisterskie):

Filologia Ukraińska z Językiem Angielskim, II stopnia stacjonarne  

Informacje o rekrutacji na Ukrainistykę znajdziesz tutaj:

Studia I stopnia (licencjackie):

Ukrainistyka, I stopnia stacjonarne 

Studia II stopnia (magisterskie):

Ukrainistyka, II stopnia stacjonarne