Studenci / Wydarzenia

II edycja programu Legia Akademicka

Rozpoczynają się zapisy na II edycję szkolenia  ramach programu „Legia Akademicka” organizowanego w AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO we WROCŁAWIU.

Spotkanie informacyjne prowadzone przez Przedstawicieli Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego dla studentów zainteresowanych udziałem w programie „LEGIA AKADEMICKA” odbędzie się w dniu 22 lutego (piątek) o godz. 9.00 w sali 111 ul. Witelona 25.

W projekcie mogą uczestniczyć studenci studiów I i II stopnia oraz studenci jednolitych studiów magisterskich.

Zajęcia dydaktyczne w ramach szkolenia będą realizowane w blokach 6-cio godzinnych w soboty i niedziele od marca do 15 maja 2019 roku.

Szczegółowy plan zajęć zostanie podany do wiadomości 28 lutego 2019 roku. Zgłoszenia należy składać na formularzu wniosku o powołanie do odbycia przeszkolenia wojskowego w ramach projektu pilotażowego do dnia 28 lutego roku w sekretariacie Centrum Doskonalenia Kadr Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (pok. 013 przy ul. Witelona 25, tel. 71-34-73-185).

Dodane przez: Agata Sałamaj

21 Lut 2019