Obrony doktorskie

Informacja o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr. Adriany Zychy-Gurdek

Dziekanat Wydziału Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego uprzejmie informuje, że w dniu 09 października 2019 roku o godz. 10.00 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr. Adriany Zychy-Gurdek w lokalu nr 39 Instytutu Pedagogiki przy ul. Dawida 1 we Wrocławiu.

na temat: ,, Edukacyjny wymiar komunikacji w małych grupach muzycznych ’’

Promotor: dr hab. Jadwiga Uchyła-Zroski prof. UŚ

Recenzenci: dr hab. Lidia Kataryńczuk-Mania prof. UZ, dr hab. Wojciech Maliszewski prof. PWSZ

Praca znajduje się do wglądu w Bibliotece Uniwersyteckiej, ul. Fryderyka Joliot-Curie 12 Wrocław, Streszczenie oraz recenzje są dostępne do wglądu na stronie Wydziału.

Dodane przez: Maciej Kryś

3 Paź 2019