Obrony doktorskie

Informacja o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr Joanny Markiewicz

Dziekanat Wydziału Nauk Historycznych i Pedagogicznych UWr informuje, że 23 marca 2018 roku o godz. 11.00 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Joanny Markiewicz, w sali nr 201 Instytutu Archeologii UWr przy ul. Szewskiej 48 we Wrocławiu „Is there any La Téne? Tracing the southern factor in the development of the central northern European Iron Age societies in the light of settlement finds”

Promotor: : dr hab. Artur Błażejewski prof. UWr
Recenzenci: dr hab. Andrzej Michałowski prof. UAM, Professor Peter S. Wells (University of Minnesota)

Praca znajduje się do wglądu w Bibliotece Uniwersyteckiej, Wrocław, ul. Szajnochy 7/9. Streszczenie oraz recenzje są dostępne do wglądu na stronie www.wnhip.uni.wroc.pl w zakładce nauka – prowadzone przewody doktorskie – streszczenia i recenzje.

Dodane przez: Damian Grzegorczyk

13 Mar 2018