Obrony doktorskie

Informacja o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr Małgorzaty Dancewicz-Pawlik

Dziekanat Wydziału Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego uprzejmie informuje, że w 2 października 2018 roku o godzinie 15.00 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Małgorzaty Dancewicz-Pawlik w lokalu nr 208 przy ul. Szewskiej 36 we Wrocławiu.

Tytuł pracy: „Performans postmedialny. Współczesny kontekst technologiczny działań performatywnych”

Promotor: prof. dr hab. Mirosław Kocur

Recenzenci: dr hab. Monika Bakke prof. UAM, dr hab. Piotr Zawojski prof. UŚ

Praca znajduje się do wglądu w Bibliotece Uniwersyteckiej, Wrocław, ul. Szajnochy 7/9. Streszczenie oraz recenzje są dostępne do wglądu na stronie www.wnhip.uni.wroc.pl w zakładce nauka – prowadzone przewody doktorskie – streszczenia i recenzje