Obrony doktorskie

Informacja o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr. Patryka Oczko

Dziekanat Wydziału Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego uprzejmie informuje, że w dniu 24 kwietnia 2019 roku o godz. 12.00 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej w lokalu nr 309 Instytutu Historii Sztuki Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Szewskiej 36 we Wrocławiu mgr. Patryka Oczko

Tytuł pracy: „Film animowany w perspektywie historii sztuki – realizacje Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej w latach 1947-1970”

Promotor: dr hab. Irma Kozina prof. ASP w Katowicach

Recenzenci:  prof. dr hab. Ewa Chojecka, dr hab. Barbara Szczypka-Gwiazda

Praca znajduje się do wglądu w Bibliotece Uniwersyteckiej, Wrocław, ul. Szajnochy 7/9. Streszczenie oraz recenzje są dostępne do wglądu na stronie www.wnhip.uni.wroc.pl w zakładce nauka – prowadzone przewody doktorskie – streszczenia  i recenzje.

Dodane przez: Damian Grzegorczyk

8 Kwi 2019