Strona używa plików cookies więcej

Informacje dla mediów

RZECZNICZKA PRASOWA

dr Katarzyna Uczkiewicz
tel. kom. 667 678 872
e-mail: katarzyna.uczkiewicz@uwr.edu.pl

DZIAŁ DS. KOMUNIKACJI

szef działu
Tomasz Sikora tomasz.sikora@uwr.edu.pl, tel. kom. 506 959 383

zastępca
Agnieszka Kalota agnieszka.kalota@uwr.edu.pl

administrator stron www, Przegląd Uniwersytecki
Wojciech Głodek wojciech.glodek@uwr.edu.pl

zespół prasowy
Aleksandra Draus aleksandra.draus@uwr.edu.pl
Agata Kreska agata.kreska@uwr.edu.pl

kontakt z naukowcami
Małgorzata Jurkiewicz malgorzata.jurkiewicz@uwr.edu.pl

media społecznościowe
Agata Sałamaj agata.salamaj@uwr.edu.pl

szef foto
Dominika Hull dominika.hull@uwr.edu.pl

filmy, foto
Alina Metelytsia alina.metelytsia@uwr.edu.pl

szef grafików
Iwona Matkowska iwona.matkowska@uwr.edu.pl

portale anglojęzyczne UWr
Dariusz Tomaszczyk dariusz.tomaszczyk@uwr.edu.pl

KONTAKT
pl. Uniwersytecki 1 (gmach główny), pok. 134
50-137 Wrocław
tel. +48 71 375 25 54, +48 71 375 20 77
fax +48 71 372 40 30
e-mail: komunikacja@uwr.edu.pl

 
H
Historia
 
S
Statystyki
 
W
Wydziały
 
J
Jednostki Międzywydziałowe