Strona używa plików cookies więcej

Informacje dla mediów

RZECZNICZKA PRASOWA
Katarzyna Uczkiewicz
tel. kom. 667 678 872
e-mail: katarzyna.uczkiewicz@uwr.edu.pl

DZIAŁ KOMUNIKACJI

Tomasz Sikora; Tomasz.Sikora@uwr.edu.pl, tel 506959383 (szef działu)

Agnieszka Kalota. Agnieszka.Kalota@uwr.edu.pl, (zastępca)

Dominika Hull; Dominika.Hull@uwr.edu.pl (szef foto)

Aleksandra Draus; Aleksandra.Draus@uwr.edu.pl (kontakt z naukowcami)

Małgorzata Jurkiewicz; Małgorzata Jurkiewicz@uwr.edu.pl (kontakt z naukowcami)

Agata Sałamaj; Agata.Sałamaj@uwr.edu.pl (media społecznościowe)

Agata Kreska; Agata.Kreska@uwr.edu.pl (Przegląd Uniwersytecki)

Dariusz Tomaszczyk Dariusz.Tomaszczyk@uwr.edu.pl (portale anglojęzyczne UWR)

Wojciech Głodek; Wojciech.Głodek@uwr.edu.pl (administrator stron www)

Iwona Matkowska; Iwona.Matkowska@uwr.edu.pl (szef grafików)

pl. Uniwersytecki 1 (gmach główny), pok. 134
50-137 Wrocław
tel. +48 71 375 25 54, +48 71 375 20 77
fax +48 71 372 40 30
e-mail: komunikacja@uwr.edu.pl

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, skorzystaj z formularza kontaktowego na dole strony.
pl. Uniwersytecki 1, pok. 134
50-137 Wrocław
tel. +48 71 375 25 54, +48 71 375 20 77
e-mail: komunikacja@uwr.edu.pl

 
H
Historia
 
S
Statystyki
 
W
Wydziały
 
J
Jednostki Międzywydziałowe