Kandydaci

Informator dla kandydatów na studia

Wirus pokrzyżował nam plany – nie mogliśmy spotkać się z Wami na targach, nie mogliście przyjechać do nas na spotkania rekrutacyjne. Dlatego tegoroczny informator dla kandydatów na studia publikujemy w formie elektronicznej.

W informatorze znajdziecie wszystkie kierunki studiów I stopnia – licencjackich i inżynierskich – oraz jednolite studia magisterskie. Dla Waszej wygody każdy kierunek podlinkowany został do strony rekrutacyjnej, tak żebyście po kliknięciu w link mogli od razu przeczytać opis kierunku, listę specjalności oraz szczegółowe zasady rekrutacji. Kierunki zostały uszeregowane w kolejności alfabetycznej z podziałem na wydziały. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą Uniwersytetu Wrocławskiego.

Zostańcie studentami UWr!

Zobacz informator dla kandydatów na studia

Dodane przez: Aleksandra Draus

15 maja 2020