Interdyscyplinarny Zespół ds. zmian klimatu – spotkanie

Interdyscyplinarny Zespół ds. zmian klimatu serdecznie zaprasza wszystkich członków społeczności uniwersyteckiej tj. Pracowników, Doktorantów i Studentów na spotkanie online, za pośrednictwem aplikacji MS Teams.

Zapraszamy szczególnie tych z Państwa, dla których sprawy związane z zachodzącymi zmianami klimatycznymi są ważnym i pilnym zagadnieniem i chcieliby włączyć się do udziału w Zespole lub wyrazić swoją opinię na temat roli Uniwersytetu Wrocławskiego, jaką może odegrać w próbie, jeśli nie powstrzymania, to chociaż spowolnienia zachodzącego procesu ocieplania klimatu.

Na spotkaniu zostanie przedstawiona rola Zespołu i cel jego powołania oraz wstępnie wypracowany dotychczas plan działania. Po krótkiej prezentacji reszta czasu zostanie przeznaczona na dyskusję oraz wysłuchanie przedstawianych propozycji, możliwych do wdrożenia w ramach Uniwersytetu.

Chętni proszeni są o kontakt na e-mail krzysztof.swierkosz@uwr.edu.pl z hashtagiem w nagłówku wiadomości #Zespol klimatyczny

Proponowany termin spotkania to poniedziałek, 1 marca 2021, godz, 12.30.

Dodane przez: Agata Kreska

22 Lut 2021