Kandydaci / Nauka / Studenci / Wydarzenia

IV Akademickie Dni Integracji – Wrocław 2022.

W dniach 26-27 maja odbędą się IV Akademickie Dni Integracji – Wrocław 2022. Wydarzenie organizowane jest przez Politechnikę Wrocławską i Stowarzyszenie „Twoje Nowe Możliwości” we współpracy z Radą Ekspertów ds. Kształcenia Studentów z Niepełnosprawnością. Nasza Uczelnia jest zaangażowana w projekt zarówno od strony merytorycznej jak i organizacyjnej.

Pierwszy dzień wypełnią prelekcje oraz wystąpienia o charakterze naukowym (budynek D-21, sala 007). Zaplanowano trzy panele tematyczne związane z dostępnością takich obszarach, jak: innowacyjne rozwiązania techniczne, innowacyjne rozwiązania w architekturze oraz innowacyjne rozwiązania organizacyjne. Całość zakończą wspólne obrady Rady Ekspertów ds. Kształcenia Studentów z Niepełnosprawnością oraz Komisji ds. Wyrównywania Szans Edukacyjnych przy KRASP.

Natomiast drugiego dnia zapraszamy na warsztaty do budynku L-2, gdzie będzie można poznać możliwości laboratoriów Wydziału Mechanicznego PWr, nauczyć się korzystać z krzesełka ewakuacyjnego oraz poćwiczyć komunikację w zróżnicowanym zespole.

Impreza odbywa się pod honorowym patronatem rektora Politechniki Wrocławskiej oraz prezydenta Wrocławia.

Pełny program wydarzenia

Plakat wydarzenia w załączeniu.

Dodane przez: Agata Mitek

25 maja 2022