Ludzie / Studenci / Wydarzenia

IX edycja Programu Mentoring dla Studentów UWr

Ruszyła IX edycja Programu Mentoring dla Studentów UWr organizowanego przez Biuro Karier. Rekrutacja trwa do 8 grudnia.

Program opiera się na nieformalnej relacji jaką Mentor nawiązuje z Mentee. Mentorem jest doświadczony pracownik, specjalista o wysokich kompetencjach zawodowych, który chce podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Mentee to studentka/student Uniwersytetu Wrocławskiego, którzy są gotowi na rozwijanie swoich zainteresowań zawodowych i podnoszenie kompetencji interpersonalnych.
W tej edycji mamy ponad 50 Mentorów z takich branż jak: administracja, consulting, edukacja, finanse i ekonomia, handel, HR, informatyka /IT, marketing, media, PR, prawo, zarządzanie,…
Wszystkich zainteresowanych taką formą współpracy z Pracodawcą zapraszamy do zapoznania się z profilami Mentorów i Mentorek.

Więcej informacji na stronie.

Dodane przez: Agata Sałamaj

20 Lis 2019