Strona używa plików cookies więcej

Kandydaci / Nauka / Studenci / Wydarzenia

Język czeski? Ano, czyli tak. I to nawet od podstaw!

Zakład Bohemistyki Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza na wyjątkowe interdyscyplinarne studia podyplomowe: Język Czeski w Administracji, Turystyce i Biznesie, które rozpoczną się w październiku 2021 roku i potrwają trzy semestry. Nauka języka czeskiego odbywa się od podstaw, a studia prowadzone są w formie zdalnej (online).

Jest to jedyna taka oferta akademicka w Polsce!

Studia to autorska koncepcja wychodząca naprzeciw oczekiwaniom coraz większej liczby potencjalnych słuchaczy: ludzi pracujących z Czechami w Polsce lub Republice Czeskiej, interesujących się kulturą naszych sąsiadów, mieszkających na pograniczu czy chcących po prostu nauczyć się języka, który wciąż wzbudza w Polsce powszechny uśmiech. Warto jednak wiedzieć, że dla Czechów język polski jest równie zabawny!

Oprócz zajęć specjalistycznych prowadzonych w języku polskim związanych m.in. z historią, turystyką, kulturą, gospodarką, prowadzeniem korespondencji i negocjacji czy zagadnieniami marketingu i biznesu na studiach będzie można – w stopniu co najmniej komunikatywnym – nauczyć się języka czeskiego, którego intensywny kurs prowadzony jest od podstaw. O wysoki poziom zajęć zadba wykwalifikowana kadra uniwersytecka oraz zaproszeni goście – specjaliści różnych dziedzin.

Na studia zapisać się mogą kandydaci, którzy mają wykształcenie wyższe: licencjat lub magisterium dowolnego kierunku.

Zapisy trwają do końca września, jednak w trosce o jakość i komfort studiowania organizatorzy ograniczyli liczbę miejsc – decyduje więc kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji: czeski.podyplomowe@uwr.edu.pl.

Rejestracja oraz szczegóły: rekrutacja.uni.wroc.pl. Zapraszamy!

Język Czeski w Administracji, Turystyce i Biznesie – studia podyplomowe

Czas trwania: 3 semestry (soboty i niedziele; październik 2021 – luty 2023) – zajęcia prowadzone będą w trybie zdalnym (online)

Instytut Filologii Słowiańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, ul. Pocztowa 9, Wrocław

Nauka języka czeskiego odbywa się od podstaw.

Zapraszamy!

Dodane przez: Agata Sałamaj

28 lip 2021

ostatnia modyfikacja: 28 lip 2021