Strona używa plików cookies więcej

Nauka / Wydarzenia

Joanna Błaszczak naukowcem przyszłości

Dr hab. Joanna Błaszczak, kierownik Pracowni Badań Eksperymentalnych nad Językiem, została laureatką Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2019 w kategorii naukowiec przyszłości.

Od 2016 roku Laureatami Nagrody zostają organizacje i osoby, które w swojej działalności wykazują się ukierunkowaniem na przyszłość. Wszystkie projekty, inwestycje i przedsięwzięcia realizowane przez laureatów charakteryzują się innowacyjnością i są najlepszymi przykładami zrównoważonego i inteligentnego rozwoju. Inicjatorem i organizatorem nagrody jest Centrum Inteligentnego Rozwoju. Partnerem medialnym sekcje tematyczne „Rzecz o Innowacjach i Inwestycjach” oraz program „goPL”. Partnerem merytorycznym jest Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju przy Politechnice Śląskiej. Patronem honorowym prezes Urzędu Patentowego RP, dr Alicja Adamczak.

Gala odbędzie się 10 czerwca br. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Główna uroczystość wręczenia nagród w formie statuetek odbędzie w dniach 28-29 listopada podczas Gali Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju i Gali Liderów Inteligentnego Rozwoju, które odbędą się w ramach IV Forum Inteligentnego Rozwoju w Uniejowie.

Szczegółowe informacje na temat poprzednich edycji Forum Inteligentnego Rozwoju znajdują się na stronie Iforum.pl.

Dodane przez: Michał Raińczuk

6 Cze 2019

ostatnia modyfikacja: 25 Lip 2019