Kandydaci / Wydarzenia

Kandydaci, mamy dla Was stypendia! Młody Badacz 2020-2025

Kandydaci i kandydatki! Zaraz po przekroczeniu progu naszej Uczelni czekają na Was atrakcyjne programy wsparcia finansowego. Aż 1 mln złotych otrzymają studenci i studentki pierwszego roku studiów w ramach programu Młody Badacz 2020-2025 – Studenckie stypendia na start.

Program stypendialny skierowany jest do studentów i studentek pierwszego roku studiów, którzy rekrutowali się na Uniwersytet Wrocławski jako medaliści, laureaci i finaliści olimpiad lub kandydaci z najwyższymi wynikami otrzymanymi w procesie rekrutacji. Do stypendystów trafi łącznie aż 1 mln złotych!

Kolejny 1 mln złotych z programu Młody Badacz 2020-2025 zostanie przeznaczony na granty dla studentów i doktorantów zaangażowanych w aktywną współpracę z międzynarodowym środowiskiem naukowym.

Program realizowany jest w ramach projektu Uniwersytetu Wrocławskiego wyróżnionego w konkursie Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza.

O szczegółach dotyczących stypendiów Młody Badacz przeczytacie na www.uni.wroc.pl/stypendia-dla-mlodych-badaczy.

Więcej informacji o wsparciu finansowym i socjalnym dla studentów Uniwersytetu Wrocławskiego znajduje się na www.uni.wroc.pl/wsparcie.

Dodane przez: Aleksandra Draus

7 kwietnia 2021