Studenci / Wydarzenia

Kolejna edycja UWrHelp+ za nami!

20 listopada na Wydziale Nauk Społecznych oraz 21 listopada na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Samorząd Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego czekał na studentów z różnorodnymi formami wsparcia chorych i profilaktyki zdrowia.

Jak wyglądała tegoroczna edycja? Przedstawiamy bilans wydarzenia. 54 osoby oddały krew dzięki wsparciu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu, 19 osób zapisało się do bazy dawców szpiku DKMS i 8 dziewcząt oddało swoje włosy dla Fundacji Rak’n’roll.

Dodatkowo studenci mieli okazję skorzystać z porad, których udzielała dietetyczka kliniczna, Kaja Andrzejewska, oraz z porad dotyczących profilaktyki nowotworów przeprowadzonych przez Fundację „W związku z Rakiem”.

Szczegóły o UWrHelp+ znajdziesz na stronie wydarzenia na Facebooku.

Dodane przez: Aleksandra Draus

4 Gru 2019