Wydarzenia / 25 Październik

Konferencja w Instytucie Filologii Germańskiej UWr

Instytut Filologii Germańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, Wrocławski Oddział  Polskiego Towarzystwa Historii Nauk Medycznych, Katedra Nauk Społecznych Uniwersytetu Medycznego  im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Akademia im. Jakuba z Paradyża  w Gorzowie Wielkopolskim, Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz  Komisja Kształcenia i Komisja Historyczna Dolnośląskiej Izby Lekarskiej zapraszają na II Ogólnopolską  konferencję  naukową „Lekarz  jako  autor i  bohater  literacki, Lekarz na wojnie”, która odbędzie się 25  października  2019  r. w Instytucie  Filologii  Germańskiej UWr we Wrocławiu (pl. Nankiera 15 b, II p., s. 208)

Kierownictwo naukowe konferencji objęli: prof. Edward Białek i dr Dariusz Lewera.

Plakat i program wydarzenia poniżej.

Dodane przez: Małgorzata Jurkiewicz

14 Paź 2019