Strona używa plików cookies więcej

Studenci

Konkurs literacki „Inny świat”

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na najlepsze opowiadanie pod hasłem „Inny świat”.

Konkurs jest częścią zbliżającego się wielkimi krokami Festiwalu Kreatywności Studenckiej – Zanurz się w literaturze, jednego z projektów organizowanych przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego. Motywem przewodnim nadchodzącej edycji jest literatura – jej różne gatunki oraz etapy powstawania.

Opowiadania nawiązujące do tytułu „Inny świat” można wysyłać do 2 stycznia 2019 roku na adres mailowy konkurs.fks@nzs.org.pl. Objętość tekstu nie powinna przekraczać 10 tys. znaków ze spacjami.

Prace będą oceniane przez jury w składzie: prof. Jan Miodek, Jakub Skurtys oraz Jakub Sobieralski (autor bloga Oczytany Facet). Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowane jest na 13 stycznia o godzinie 15.00.

Najlepsze opowiadanie zostanie opublikowane na łamach miesięcznika „Odra”. Ponadto na zwycięzcę oraz wyróżnionych uczestników czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie konkursu oraz na fanpage’u Festiwalu Kreatywności Studenckiej. W załączniku poniżej umieszczone zostały plakaty informacyjne.

Dodane przez: Elżbieta Kołtun

19 Gru 2018

ostatnia modyfikacja: 20 Gru 2018