komputery

Konkurs ofert na najem pomieszczeń w budynku położonym przy pl. Borna 9

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs ofert na najem pomieszczeń o łącznej powierzchni 92,7 mkw w budynku położonym we Wrocławiu przy pl. Borna 9, z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej.

Dokładne zestawienie powierzchni wskazane jest w załączniku nr 1.

I. Warunki udziału

Warunkiem udziału w konkursie jest:

• posiadanie uprawnień do prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie działalności gastronomicznej,
  • doświadczenie w prowadzeniu działalności gastronomicznej – minimum 2 lata,
  • pozytywne referencje co najmniej od dwóch wyższych uczelni,
  • niezaleganie z podatkami lokalnymi oraz płatnościami wobec ZUS, US.

II. Złożenie ofert i ich ocena

Oferta powinna zawierać:

1. wypełniony i podpisany formularz ofertowy, stanowiący załącznik nr 2 do niniejszego ogłoszenia,
  2. dokumenty rejestrowe: w przypadku podmiotu krajowego aktualny wyciąg z Krajowego Rejestru Sądowego lub zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej,  w przypadku podmiotu zagranicznego aktualny wyciąg z właściwego rejestru, w którym podmiot zagraniczny jest wpisany;
  3. opis koncepcji funkcjonowania lokalu uwzględniająca charakter obiektu tj. uczelni wyższej;
  4. proponowaną miesięczną stawkę czynszu (cena bez podatku VAT) za 1 m² powierzchni nie niższą niż 28 zł netto /mkw;
  5. informacje o dotychczasowej działalności;
  6. pisemne oświadczenie o niezaleganiu z płatnościami wobec ZUS i Urzędu Skarbowego;
  7. pisemne oświadczenie dotyczące doświadczenia w prowadzeniu działalności gastronomicznej (minimum 2 lata);
  8. referencje od co najmniej dwóch wyższych uczelni.

Treść oferty oraz załączone dokumenty powinny być sporządzone w języku polskim (tłumaczenia z innego języka powinny być dokonane przez tłumacza przysięgłego).

Wszystkie dokumenty powinny być złożone w oryginałach lub poświadczonych przez Oferenta za zgodność z oryginałem kopiach oraz powinny mieć stosowne podpisy osób upoważnionych.

Składane dokumenty i oświadczenia powinny być właściwe dla formy prawnej podmiotu i prowadzonej przez niego działalności.

III. Oferent przed złożeniem oferty powinien dokonać oględzin przedmiotu najmu.

Nieruchomość można oglądać po uprzednim telefonicznym kontakcie z Kierownikiem Obiektu – tel. 71 3759345.

W spawach związanych z treścią istotnych warunków umowy prosimy o kontakt z Działem Gospodarki Nieruchomościami – tel. 71 3752277.

IV. Oferty należy składać w zaklejonych kopertach do dnia  10.06.2022 r. do godz. 15.30 w Zespole ds. Gospodarki Budynkami Uniwersytetu Wrocławskiego, Wrocław ul. Kuźnicza 34,  lub pocztą na adres: Uniwersytet Wrocławski – Zespół ds. Gospodarki Budynkami, pl. Uniwersytecki 1, 50-137 Wrocław.

W przypadku przesłania oferty pocztą (kurierem), za termin złożenia oferty uznaje się termin potwierdzenia odbioru oferty przez Uniwersytet Wrocławski.

V. Do niniejszej informacji dołączone są istotne postanowienia umowy (załącznik nr 3), które będą podstawą do zawarcia umowy z wybranym przez komisję oferentem. Uniwersytet Wrocławski zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do umowy.

VI. Przed podpisaniem umowy najmu Najemca wpłaci na konto Uniwersytetu zabezpieczenie w formie kaucji gwarancyjnej w wysokości stanowiącej równowartość ustalonego w umowie, jednomiesięcznego czynszu brutto za wynajęte pomieszczenia.

VII. Uniwersytet Wrocławski nie wyraża zgody na sprzedaż oraz podawanie alkoholu, napojów alkoholowych i wyrobów tytoniowych. Ponadto ze względu na usytuowanie przedmiotu najmu prowadzona w nim działalność nie może być uciążliwa dla jej najbliższego otoczenia.

VIII. Uniwersytet Wrocławski zastrzega sobie prawo odstąpienia od rozpatrywania ofert bez podania przyczyn.