Konkurs Jednej – a nawet Dwóch – Powieści

„Mistrz i Małgorzata” Bułhakowa czy „Most na Drinie” Andricia – którą z tych dwóch powieści znasz lepiej?

Weź udział w III edycji ogólnouniwersyteckiego Konkursu Jednej – a nawet Dwóch – Powieści i sprawdź swoją wiedzę o ważnych utworach literatury słowiańskiej. Do sali 201 Instytutu Filologii Słowiańskiej UWr (ul. Pocztowa 9) we wtorek 22 stycznia o godzinie 16.40 zapraszają organizatorzy, Zakład Literatury I Kultury Rosyjskiej IFS UWr, Studenckie Koło Naukowe Serbistów i Doktoranckie Koło Naukowe Slawistów.

Rejestracja uczestników, szczegóły i kontakt na fanpage’u na Facebooku oraz pod adresem e-mail: konkursjednejpowiesci@gmail.com.

grafika przedstawia otwartą książkę, a nad nią napis KONKURS JEDNEJ POWIEŚCI z przekreślonym słowem JEDNEJ i dopisanym wyrazem DWÓCH :)
materiały organizatora

Dodane przez: Aleksandra Draus