Strona używa plików cookies więcej

Media

Rzeczniczka Prasowa Uniwersytetu Wrocławskiego
dr Katarzyna Uczkiewicz
tel. +48 667 678 872
fax +48 71 372 40 30
e-mail: rzecznik@uwr.edu.pl

Informacja Publiczna:

Biuro Radców Prawnych: info.publiczna@uwr.edu.pl

Dział Komunikacji

Tomasz Sikora; Tomasz.Sikora@uwr.edu.pl, tel 506959383 (szef działu)

Agnieszka Kalota. Agnieszka.Kalota@uwr.edu.pl, (zastępca)

Dominika Hull; Dominika.Hull@uwr.edu.pl (szef foto)

Aleksandra Draus; Aleksandra.Draus@uwr.edu.pl (kontakt z naukowcami)

Małgorzata Jurkiewicz; Malgorzata.Jurkiewicz@uwr.edu.pl (kontakt z naukowcami)

Agata Sałamaj; Agata.Salamaj@uwr.edu.pl (media społecznościowe)

Agata Kreska; Agata.Kreska@uwr.edu.pl (projekty społecznościowe)

Dariusz Tomaszczyk Dariusz.Tomaszczyk@uwr.edu.pl (portale anglojęzyczne UWR)

Wojciech Głodek; Wojciech.Glodek@uwr.edu.pl (administrator stron www, red. nacz. Przeglądu Uniwersyteckiego)

Iwona Matkowska; Iwona.Matkowska@uwr.edu.pl (szef grafików)

pl. Uniwersytecki 1 (gmach główny), pok. 134
50-137 Wrocław
tel. +48 71 375 25 54, +48 71 375 20 77
fax +48 71 372 40 30
e-mail: komunikacja@uwr.edu.pl

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, skorzystaj z formularza kontaktowego na dole strony.