Strona używa plików cookies więcej

Doktoranci / Pracownicy / Studenci / Wydarzenia

Kubek dla Wykładowcy 2018

Akademickiego Radia LUZ zachęca do zaangażowania się w coroczny plebiscyt na ulubionego wykładowcę we Wrocławiu, wybieranego przez studentów.

Akcja „Kubek dla Wykładowcy” co roku cieszy się dużym zainteresowaniem – o wyborze decyduje 6-7 tys. oddanych głosów. Organizatorzy imprezy chcą pokazać, że we Wrocławiu są wykładowcy, którzy podczas zajęć wypełniają sale, a relacje ze studentami są dla nich bardzo ważne.

Pierwszym etapem jest mailowe zbieranie propozycji. Pod adresem kubek@radioluz.pwr.edu.pl można zgłaszać swoich kandydatów. Następnie spośród nich zostanie wybranych 10 najczęściej pojawiając się nazwisk. Zgłoszenia można nadsyłać do 17 czerwca. Drugi etap to już głosowanie za pomocą ankiety, która pojawi się na Facebooku 20 czerwca. Rywalizacja potrwa do 27 czerwca. Zwycięzca w ramach nagrody otrzyma statuetką Kubka dla Wykładowcy, zostanie zaproszony zaproszony na antenę Radia LUZ i zostanie bohaterem klipu promocyjnego.

W plebiscycie „Kubek dla Wykładowcy 2018” mogą brać udział wykładowcy ze wszystkich uczelni we Wrocławiu, poza pracownikami sprawującymi funkcje zarządzające oraz zwycięzcami poprzednich edycji.

Dodane przez: Michał Raińczuk

13 Cze 2018

ostatnia modyfikacja: 22 Cze 2018