Strona używa plików cookies więcej

Doktoranci / Ludzie / Pracownicy / Studenci

Kubek dla Wykładowcy 2019

Akademickie Radio LUZ po raz siódmy chce wyróżnić najlepszych prowadzących we Wrocławiu. Czekamy na zgłoszenia ze wszystkich uczelni w mieście. Do wtorku (11.06) na adres kubek@radioluz.pwr.edu.pl można wysyłać nazwiska wykładowców, którym studenci bądź absolwenci chcą podziękować za udany rok akademicki. Spośród zgłoszonych kandydatów wybierzemy dziesięcioro, którzy wskazywani byli najczęściej. Będzie można na nich głosować za pośrednictwem Facebooka od 12 czerwca, a wyniki głosowania poznamy 19.06.

Plebiscyt Kubek dla Wykładowcy co roku spotyka się z ogromnym zainteresowaniem wśród studentów i pracowników uczelni. W zeszłej edycji na wrocławskich wykładowców oddano łącznie ponad 7 tysięcy głosów! Wśród laureatów Kubka dla Wykładowcy znaleźli się m.in.: prof. Jan Miodek, wybitny językoznawca z Uniwersytetu Wrocławskiego oraz ubiegłoroczny zwycięzca – prof. Jacek Cichoń, matematyk z Politechniki Wrocławskiej prowadzący wykłady z analizy matematycznej.

Plebiscyt Kubek dla Wykładowcy odbywa się co roku, zazwyczaj na początku czerwca – przy okazji zbliżającej się sesji i kończącego się roku akademickiego na uczelniach. Chcemy pokazać, że we Wrocławiu są wykładowcy, na których zajęcia studenci zawsze przychodzą chętnie i licznie. Tacy, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, ale też inspirują i pokazują, że los studentów jest im bliski.

W plebiscycie Radia LUZ mogą brać udział wykładowcy ze wszystkich uczelni we Wrocławiu, z wyjątkiem osób pełniących funkcje zarządzające i laureatów poprzednich edycji.

Laureaci plebiscytu Kubek dla Wykładowcy poprzednich edycji:

2013 – dr inż. Adam Sieradzki, Wydział Podstawowych Problemów Techniki, Politechnika Wrocławska

2014 – dr inż. Adam Sieradzki, Wydział Podstawowych Problemów Techniki, Politechnika Wrocławska

2015 – mgr inż. arch. Jerzy Bułat, Wydział Architektury, Politechnika Wrocławska

2016 – prof. Jan Miodek, Wydział Filologiczny, Uniwersytet Wrocławski

2017 – dr inż. Jerzy Kotowski, Wydział Elektroniki, Politechnika Wrocławska

2018 – prof. Jacek Cichoń, Wydział Podstawowych Problemów Techniki, Politechnika Wrocławska

Więcej informacji można znaleźć na Facebooku.

Dodane przez: Agata Sałamaj

10 Cze 2019

ostatnia modyfikacja: 24 Cze 2019