Strona używa plików cookies więcej

Ludzie / Studenci / Wydarzenia

Kubek dla Wykładowcy

Akademickie Radio LUZ już po raz piąty chce wyróżnić najlepszych prowadzących we Wrocławiu. Od 12 czerwca czekamy na zgłoszenia ze wszystkich wrocławskich uczelni. Do piątku (16.06) na kubek@radioluz.pwr.edu.pl wysyłać można nazwiska prowadzących, którym studenci lub już absolwenci chcą podziękować za udany rok akademicki. Spośród zgłoszonych wybierzemy dziesięcioro wykładowców, którzy wskazywani  byli najczęściej. Będzie można na nich głosować za pośrednictwem Facebooka od 18 czerwca. Wyniki głosowania poznamy natomiast 25.06.

Plebiscyt Kubek dla Wykładowcy co roku spotyka się z ogromnym zainteresowaniem wśród studentów i pracowników uczelni. W ubiegłym roku na wrocławskich wykładowców oddano prawie 6 tysięcy głosów! Wtedy kubek pełny uznania otrzymał prof. dr hab. Jan Miodek z Uniwersytetu Wrocławskiego. W czołówce znalazł się również mgr inż. arch. Janusz Bułat (wykładowca Politechniki Wrocławskiej oraz zwycięzca plebiscytu w roku 2015). To pokazuje, jak duże zaangażowanie budzi ten plebiscyt.

Plebiscyt Kubek dla Wykładowcy odbywa się co roku, zazwyczaj na początku czerwca – przy okazji zbliżającej się sesji lub jej rozpoczęcia. Chcemy pokazać, że we Wrocławiu są wykładowcy, na których zajęcia studenci zawsze przychodzą chętnie i licznie.. Tacy, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, ale również inspirują i pokazują, że los studentów nie jest im obcy. – mówi Marcin Tomaszewski, szef działu promocji Radia LUZ.

W plebiscycie Radia LUZ mogą brać udział wykładowcy ze wszystkich uczelni we Wrocławiu, jednak nie mogą być to pracownicy funkcyjni, ani zwycięzcy z lat poprzednich.

Więcej informacji można znaleźć na Facebooku.

Dodane przez: Agata Sałamaj

13 Cze 2017

ostatnia modyfikacja: 19 Cze 2017