Strona używa plików cookies więcej

Doktoranci / Ludzie / Pracownicy / Studenci / Wydarzenia

Leczenie i rehabilitacja Justyny

Justyna, studentka politologii na Uniwersytecie Wrocławskim, 8 kwietnia 2019 uległa poważnemu wypadkowi drogowemu i przebywa obecnie na oddziale intensywnej terapii. Rodzina i przyjaciele proszą o wsparcie.

Stan Justyny jest ciężki. Znajduje się w śpiączce farmakologicznej i jest pod stałą obserwacją lekarzy. Doznała wielu obrażeń (nie wszystkie są jeszcze znane), takich jak: pęknięcie oczodołu, żuchwy, miednicy, złamanie kości udowej, przebicie płuca (odma). Justynę czeka długie i kosztowne leczenie oraz rehabilitacja. Została zorganizowana zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację Justyny.

Prosimy o wsparcie finansowe, żeby Dżasta mogła wrócić do zdrowia.
Zbieramy na:
⁃ leczenie i wizyty u specjalistów
⁃ rehabilitację
⁃ przejazdy
⁃ podstawowe środki niezbędne do życia – opiekująca się Justyną mama nie będzie mogła pracować i zarabiać

Więcej o Dżaście:
Ma 24 lata. Pochodzi z Ołdrzychowic Kłodzkich, gdzie dorastała pod opieką mamy i starszego brata. Niezwykle utalentowana muzycznie szybko znalazła ujście dla swoich pasji zarówno w śpiewie solowym, jak i w kilku chórach, między innymi: Concerto Glacensis, Medici Cantantes, a obecnie Chór Kameralny Piu Mosso. W 2017 roku obroniła licencjat z politologii. Pewna swojego zdania i silna, pomocna i oddana, wielokrotnie służyła oparciem rodzinie i przyjaciołom. Od dłuższego czasu można ją spotkać w okienku z frytkami, gdzie potrafi każdemu wrocławianinowi czy turyście, dobrać smaki jak nikt inny.

Dżasty jest zawsze wszędzie pełno i nigdy dość. Na taką Dżastę czekamy i wierzymy, że z Waszą pomocą wróci do nas bardzo szybko. Udział w zbiórce można wziąć pod linkiem.

Dodane przez: Aleksandra Draus

15 Kwi 2019

ostatnia modyfikacja: 7 maja 2019