Strona używa plików cookies więcej

Kandydaci

Masz pytania dotyczące rekrutacji?

Jakie są progi punktowe? Czy dokumenty muszę składać osobiście? Co to jest II i III tura naboru? Wiemy, że rekrutacja na studia jest dla Ciebie bardzo ważna i że w Twojej głowie pojawia się teraz dużo wątpliwości. Ale spokojnie, na pewno dasz sobie ze wszystkim radę, a z wątpliwościami pomoże Ci nasz rekrutacyjny FAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane przez kandydatów pytania.

Rekrutacyjny FAQ podzieliliśmy na cztery działy:

  • procedury,
  • progi punktowe i limity,
  • dokumenty,
  • opłata rekrutacyjna.

W każdym z nich znajdziesz dużo konkretnych informacji, które pomogą Ci łatwo i skutecznie przejść przez proces rekrutacji. Jeśli nie odnajdziesz odpowiedzi na interesujące Cię zagadnienie, zadzwoń lub napisz e-mail (link do danych kontaktowych).

Pytania i odpowiedzi są częścią Vademecum Kandydata. Oprócz FAQ znajdziesz w nim także informacje o tym, jakie możliwości daje studiowanie na Uniwersytecie Wrocławskim, poznasz szczegóły procesu rekrutacji, a także dowiesz się, o czym warto pamiętać, gdy już zostaniesz naszym studentem.

Przejdź do FAQ


Harmonogram rekrutacji 2020

Przypominamy, że w związku z sytuacją epidemiologiczną w tym roku szczegółowy harmonogram rekrutacji zostanie ogłoszony później ze względu na konieczność dostosowania go do nowych terminów tegorocznych matur. Prosimy o śledzenie informacji, które będą publikowane na stronie rekrutacyjnej Uczelni. Tradycyjnie w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów irka.uni.wroc.pl będzie można założyć konto jeszcze przed napisaniem matur. Rejestracja ruszy 15 maja 2020 roku.

Dodane przez: Aleksandra Draus

22 kw. 2020

ostatnia modyfikacja: 6 maja 2020