Strona używa plików cookies więcej

Wydarzenia

MBA na UWr? Jasne!

Ruszają zapisy na nowy przedmiot ogólnouniwersytecki „MBA w geologii i ochronie środowiska”. Przedmiot prowadzony jest przez Instytut Nauk Geologicznych, ale przeznaczony jest nie tylko da studentów geologii. Jeśli jesteś zainteresowany/a tematyką geologii, gospodarki surowcami, kwestiami ochrony środowiska, albo po prostu chcesz sprawdzić, o co chodzi z MBA, zapisz się! 

Zapisy są otwarte dla wszystkich osób studiujących na UWr (studia I, II i III stopnia), niezależnie od roku studiów ani od ich typu. Na przedmiot obowiązują zapisy przez internet pod adresem. Zapisy trwają do 17 października. 

„MBA w geologii i ochronie środowiska” będzie prowadzony przez praktyków z doświadczeniem w branży geologicznej, górniczej i w zakresie ochrony środowiska. Wykładowcy, którzy poprowadzą przedmiot są cenionymi menadżerami, zarządzającymi przedsiębiorstwami oraz instytucjami publicznymi. Wśród prowadzących znaleźli się prof. dr hab. Krzysztof Szamałek, wieloletni wiceminister środowiska, Główny Geolog Kraju oraz minister w kancelarii Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego (wykład inauguracyjny 26.10.2021 r.), Prezes KGHM Polska Miedź S.A. Marcin Chludziński, Zbigniew Mikołajewski z Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa S.A. oraz Maciej Ptak, manager z firmy McKinsey.

MBA oznacza „Masters of Business Administration”. Od lat studia w tym zakresie cieszą się ogromnym powodzeniem zarówno wśród osób chcących rozwijać swoje kompetencje w zarządzaniu, jak i tych, którzy chcą poznać nowe ścieżki rozwoju swojej kariery zawodowej. „MBA w geologii i ochronie środowiska” to początek rozwoju sektora MBA na UWr. Ze względu na charakter otwarty wykładów i bezpłatny udział – warto sprawdzić, na czym MBA polega.


Wykład z „MBA w geologii i ochronie środowiska” odbywać się będzie we wtorki w godzinach 11:00 – 12:30 w Sali im. prof. J. Rzewuskiego (Wydział Fizyki i Astronomii) przy pl. Maksa Borna 9. Przedmiot obejmuje 7 spotkań w terminach: 26.10.2021, 9.11.2021, 30.11.2021, 21.12.2021, 04.01.2022, 11.01.2022 oraz 01.02.2022.

Osoby z innych wydziałów niż Wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska po zapisie muszą skierować wnioski do swoich władz dziekańskich o zgodę na uczestnictwo w zajęciach i ich uznanie w toku studiów. Przedmiot „MBA w geologii i ochronie środowiska” podlega zaliczeniu poprzez uczestnictwo w wykładach oraz złożenie eseju na jeden z tematów poruszanych podczas zajęć, będzie on odnotowany w dyplomie ukończenia studiów.

Dodane przez: Agata Kreska

11 paź 2021

ostatnia modyfikacja: 11 paź 2021