Strona używa plików cookies więcej

Studenci / Wydarzenia

Młode Talenty – przyjmujemy zgłoszenia!

Dolnośląski Klub Kapitału ponownie nagrodzi wybitnych studentów oraz młodych naukowców. Ogłoszono bowiem kolejną edycję konkursu Młode Talenty. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 8 marca.

Dolnośląski Klub Kapitału przyzna wyróżnienia w sześciu kategoriach: sukces naukowy, sukces w zakresie innowacji, sukces artystyczny, sukces w zakresie działalności społecznej, sukces w zakresie działalności przedsiębiorczej i sukces sportowy.

W poprzedniej edycji Młodych Talentów wśród trzech nagrodzonych laureatów w każdej kategorii znaleźli się Michał Halicki, student III roku geografii i I roku geologii oraz Tymoteusz Zimny, student I roku indywidualnych studiów międzyobszarowych. Michał został nagrodzony w kategorii

działalność społeczna za akcję UWrHelp+, natomiast Tymek za sukces sportowy, m.in. udział w Lekkoatletycznych Mistrzostwach Europy w Londynie w biegu sztafetowym na 400 metrów.

Gala wręczenia nagród odbyła się 21 maja 2018 roku w Operze Wrocławskiej.

Studentów i pracowników Uniwersytetu Wrocławskiego, którzy chcą wziąć udział w konkursie „Młode Talenty”, prosimy o składanie ankiet zgłoszeniowych (dostępna w załączniku), CV (maksymalnie 1 strona A4) oraz zwięzły opis osiągnięcia (maksymalnie 1 strona A4) Agacie Sałamaj (Biuro ds. Promocji UWr, pl. Uniwersytecki 1, pokój 134) – do 8 marca.

Regulamin konkursu oraz ankieta zgłoszeniowa są dostępne w poniższych załącznikach.

Dodane przez: Agata Sałamaj

11 Lut 2019

ostatnia modyfikacja: 11 Mar 2019