Badania / Doktoranci / Nauka / Pracownicy / Wydarzenia

Mozart po raz ósmy. Wnioski do 1 lipca

Wrocławskie Centrum Akademickie zaprasza do VIII edycji Miejskiego Programu Wsparcia Partnerstwa Szkolnictwa Wyższego i Nauki oraz Sektora Aktywności Gospodarczej „Mozart”.

Miasto Wrocław swoją ofertę kieruje do aktywnych naukowców i przedsiębiorców, którzy w ramach partnerstw naukowo-biznesowych mają pomysł na wspólny projekt. Dzięki tej współpracy przedsiębiorca wykorzystuje rozległą i specjalistyczną wiedzę naukowca na rzecz rozwoju firmy, a naukowiec zdobytą wiedzę biznesową stosuje w pracy dydaktycznej i badawczo-rozwojowej.

W programie udział biorą partnerstwa naukowca ze stopniem co najmniej doktora zatrudnionego na uczelni lub w instytucie w charakterze pracownika badawczo-dydaktycznego czy badawczego z przedsiębiorcą działającym na terenie Wrocławia i zatrudniającym tu pracowników.

Więcej informacji na stronie programu. Termin składania wniosków mija 1 lipca.

Dodane przez: Michał Raińczuk

18 Kwi 2019