Nagroda Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej

Zespół autorski z Zakładu Patologii Komórki Wydziału Biotechnologii UWr i Dolnośląskiego Centrum Onkologii/Uniwersytetu Medycznego w składzie: dr hab. Dorota Nowak, prof. UWr, dr Aleksandra Simiczyjew, dr Ewelina Dratkiewicz i mgr Justyna Mazurkiewicz oraz prof. dr hab. Rafał Matkowski i dr Marcin Ziętek otrzymał nagrodę Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej za cykl prac dotyczących czerniaka opublikowanych w latach 2020-2021.

Nagrodę przyznaje kapituła, której członkowie zostali powołani przez Polskie Towarzystwo Chirurgii Onkologicznej, Polskie Towarzystwo Onkologii Klinicznej, Polskie Towarzystwo Onkologiczne oraz Polskie Towarzystwo Dermatologiczne. Nagrodę w wysokości 7500 zł ufundowano dzięki grantowi przekazanemu na ten cel przez firmę Novartis oraz ze środków Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej.

Serdecznie gratulujemy!

Więcej o pracy dr hab. Doroty Nowak, prof. UWr można przeczytać na naszej stronie.

Dodane przez: Agata Kreska

13 paź 2021