Wynajem i sprzedaż

Najem terenu pod food truck

Uniwersytet Wrocławski oferuje do wynajmu grunt o powierzchni 20 m² na terenie położonym przy ul. Przybyszewskiego 63,65 we Wrocławiu (mapka z zaznaczonym terenem w załączniku).

Oferta skierowana jest do firm z mobilnymi punktami gastronomicznymi oferującymi głównie ciepłe posiłki, przykładowo: pizza, grilowane kanapki, burgery, dania na ciepło, bratwursty oraz napoje, bez sprzedaży wyrobów tytoniowych i alkoholowych.

Pojazd gastronomiczny powinien być wyposażony w niezależny agregat prądotwórczy oraz niezależne zbiorniki na wodę.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela kierownik obiektu – Marta Żebrowska tel. 71 375  63 58

Ofertę zawierającą proponowaną wartość miesięcznego czynszu najmu netto prosimy kierować do dnia 31.05.2022 roku, na adres:

Uniwersytet Wrocławski, Dział Gospodarki Nieruchomościami, pl. Uniwersytecki 1, 50-137 Wrocław lub e-mail: dgn@uwr.edu.pl

Uniwersytet Wrocławski zastrzega sobie prawo do odwołania oferty bez podania przyczyny.

Dodane przez: Joanna Pilecka

18 lis 2021