Wynajem i sprzedaż

Najem terenu pod food truck

Uniwersytet Wrocławski oferuje do wynajmu grunt o powierzchni 20 m² na terenie położonym przy ul. Koszarowej 3 we Wrocławiu (mapka z zaznaczonym terenem w załączniku).

Oferta skierowana jest do firm z mobilnymi punktami gastronomicznymi oferującymi produkty nie zawierające ulepszaczy, w tym: grilowane kanapki, wypieki z owocami, świeżo wyciskane soki, kawę, rożne rodzaje herbat, bez sprzedaży wyrobów tytoniowych i alkoholowych.

Pojazd gastronomiczny powinien być wyposażony w niezależny agregat prądotwórczy oraz niezależne zbiorniki na wodę.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela kierownik obiektu – Julita Mrzygłód tel. 71 375-51-61 (52-11)

Ofertę zawierającą proponowaną wartość miesięcznego czynszu najmu netto prosimy kierować do dnia 30 listopada 2021 roku, na adres:

Uniwersytet Wrocławski, Dział Gospodarki Nieruchomościami, pl. Uniwersytecki 1, 50-137 Wrocław lub e-mail: dgn@uwr.edu.pl

Uniwersytet Wrocławski zastrzega sobie prawo do odwołania oferty bez podania przyczyny.

Dodane przez: Joanna Pilecka

18 lis 2021