Strona używa plików cookies więcej

Bardzo się cieszymy, jeśli przysyłasz nam informację o tym, że jako student organizujesz konferencję naukową, Twoja organizacja studencka rekrutuje do swoich szeregów, albo że otrzymałeś ważny grant na swoją działalność naukową. Oby jak najwięcej takich zgłoszeń, z chęcią wówczas udostępnimy taką informację w naszych mediach społeczniowych.

Jeśli rzecz będzie naprawdę ważna dla całej naszej społeczności, napiszemy o tym artykuł na stronę główną uni.wroc.pl. Pamiętaj, że zawsze możesz też napisać do nas na adres komunikacja@uwr.edu.pl. Tę skrzynkę mailową codziennie monitoruje nasz dyżurujący redaktor, odpowiada na maile, przekazuje materiały do realizacji innym osobom z Działu ds. Komunikacji. Nie obraź się na nas, jeśli nie udostępnimy informacji od Ciebie. Nasze media społecznościowe funkcjonują trochę jak gazeta, która ma redaktora naczelnego i to on dobiera tematy do numeru. Staramy się wybierać tematy, które są przeznaczone dla całej naszej społeczności. Jeśli Twój temat jest mocno specjalistyczny, pamiętaj, że możesz poprosić o publikację administratorów wydziałowych czy instytutowych.

Czasem sami tak robimy – przekazując informacje do pełnomocników PR na innych wydziałach niż Twój. Taki post trafi wówczas do osób, które naprawdę są zainteresowane tematem. Nie publikujemy komercyjnych ogłoszeń firm, nawet jeśli jest to ogłoszenie o pracy dla studentów. Nie reklamujemy marek, nie umieszczamy bonów na obiady do którejś z wrocławskich restauracji. Mamy też zasadę nieudostępniania zbiórek. Wiemy to brzmi gruboskórnie.

Ale pamiętaj – jest nas 28 tysięcy. Nie sposób byłoby podać wszystkie takie „zrzutki”. Chyba, że zbiórka dotyczy naszego pracownika, studenta lub doktoranta i otrzymamy na to zgodę rektora.