Konferencje / Wydarzenia

O lęku przed obcymi na Uniwersytecie Warszawskim

Prof. Jan Szmidt, przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich, zaprasza na konferencję „Lęk przed ‚obcymi’ i wrogość wobec nich”.

Konferencja odbędzie się 11 stycznia na Uniwersytecie Warszawskim (aula w budynku dawnej biblioteki UW, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28; początek o godz. 11.00). Zaproszenie i program konferencji.

Inicjatywa zorganizowania konferencji jest efektem działania Komisji ds. Komunikacji i Odpowiedzialności Społecznej KRASP oraz Instytutu Problemów Współczesnej Cywilizacji im. Marka Dietricha.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Potwierdzenie udziału w konferencji należy przesyłać w terminie do 7 stycznia na adres: instytut.ipwc@pw.edu.pl lub zgłosić telefonicznie: 22 234 70 07.

Dodane przez: Michał Raińczuk

2 Sty 2019