Doktoranci / Nauka / Pracownicy / Wydarzenia / 17 Grudzień

O programie EUI dla naukowców

Czym jest Europejski Instytut Uniwersytecki i dlaczego warto skorzystać z jego oferty – dowiesz się o tym na spotkaniu informacyjnym z pracownikami i absolwentami EUI. Zapraszamy w poniedziałek 17 grudnia na 11:30 do Instytutu Politologii.

Europejski Instytut Uniwersytecki (European University Institute) we Florencji to międzynarodowa instytucja zajmująca się naukami społecznymi i oferująca prestiżowe studia doktoranckie, programy badawcze oraz stypendia. We wrześniu 2019 roku na EUI rozpocznie studia grupa 150 doktorantów. Z tej okazji już 17 grudnia w Instytucie Politologii odbędzie się spotkanie z dr Joanną Wawrzyniak, part-time professor na Wydziale Historii i Cywilizacji EUI. W spotkaniu wezmą udział także absolwenci Instytutu Politologii, którzy ukończyli studia na EUI: dr Tomasz Woźniakowski (Hertie School of Governance) i dr Karolina Borońska-Hryniewiecka (Uniwersytet Wrocławski), z którymi będzie można porozmawiać o możliwościach, jakie daje realizacja studiów doktoranckich na EUI.

Spotkanie odbędzie się 17 grudnia w godz. 11:30-13:00 w Auli B w Instytucie Politologii, ul Koszarowa 3.

Zarejestruj się na stronie Doctoral Programme Presentations i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi wydarzenia. Więcej szczegółów znajdziecie na Facebooku.

fot: Pixabay/CC0 Creative Commons

Dodane przez: Aleksandra Draus