Strona używa plików cookies więcej

Kontakt

Uniwersyteckie Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu (UCWFiS)

Sekretariat
czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 14.00
tel. +48 71 375 62 62
e-mail: ucwfis@uwr.edu.pl
ul. Zenona M. Przesmyckiego 10, pok. B
51-001 Wrocław

Kierownik
dr Włodzimierz Reczko
tel +48 71 375 62 66

Terminy konsultacji
umieszczone są na USOSweb

Nauczyciele UCWFiS:

mgr Wojciech Bigiel wojciech.bigiel@uwr.edu.pl
mgr Renata Bohdanowicz renata.bohdanowicz@uwr.edu.pl
mgr Anna Ciszek anna.ciszek@uwr.edu.pl
mgr Wojciech Ciura wojciech.ciura@uwr.edu.pl
dr Małgorzata Derlich-Skrzypczak malgorzata.derlich-skrzypczak@uwr.edu.pl
mgr Tomasz Herman tomasz.herman@uwr.edu.pl
mgr Małgorzata Janiaczyk malgorzata.janiaczyk@uwr.edu.pl
mgr Tomasz Jaworski tomasz.jaworski@uwr.edu.pl
mgr Monika Jędrych monika.jedrych@uwr.edu.pl
mgr Mirosław Koncewicz miroslaw.koncewicz@uwr.edu.pl
mgr Waldemar Korzeniecki waldemar.korzeniecki@uwr.edu.pl
mgr Anna Korybut-Barska anna.korybut-barska@uwr.edu.pl
mgr Konrad Krystecki konrad.krystecki@uwr.edu.pl
mgr Andrzej Mulka andrzej.mulka@uwr.edu.pl
dr Włodzimierz Reczko wlodzimierz.reczko@uwr.edu.pl
dr Adrian Sieroń adrian.sieron@uwr.edu.pl
mgr Aleksandra Stankiewicz aleksandra.stankiewicz@uwr.edu.pl
mgr Rafał Tomczak rafal.tomczak@uwr.edu.pl
mgr Joanna Teperowska joanna.teperowska@uwr.edu.pl
mgr Jędrzej Wilczyński jedrzej.wilczynski@uwr.edu.pl
mgr Marta Wolska marta.wolska@uwr.edu.pl
mgr Paweł Woźniak pawel.wozniak@uwr.edu.pl
mgr Maciej Zaremba maciej.zaremba@uwr.edu.pl