Opera Wrocławska zaprasza na Wolnego Strzelca (70% taniej dla UWr)

Opera Wrocławska ma przyjemność zaprosić Pracowników i Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego na wyjątkowy spektakl, w wyjątkowej cenie!

Reżyser Wolnego strzelca Cezary Tomaszewski wyciąga magię i czarodziejskie zaklęcia spomiędzy bajek, by umiejscowić je w realnym świecie – tam, gdzie klątwy i uroki to tylko eufemistyczne określenia złego słowa i działań przeciwko drugiemu człowiekowi. Sięgając po to wielkie dzieło niemieckiego romantyzmu, autorstwa Carla Marii von Webera, Opera Wrocławska upamiętnia dwusetną rocznicę jego powstania, a także przypomina o jego niepodważalnej ponadczasowości.

Opera Wrocławska przygotowała ofertę specjalną: bilety na spektakle 22 i 24 października za jedyne 50 zł (cena regularna: 150 zł), na hasło: UNIWERSYTET WROCŁAWSKI.

Rezerwacja biletów: 71 370 88 80

Zapraszamy!