Konferencje / Wydarzenia

Ostatnia chwila, żeby wziąć udział w Falling Walls Lab

Jeśli uważasz, że o twoich badaniach naukowych, projekcie biznesowym, inicjatywie artystycznej lub społecznej powinno dowiedzieć się więcej osób, to Falling Walls Lab jest właśnie dla ciebie. Do 30 września możesz wypełnić formularz i wziąć udział w tegorocznej edycji konkursu.

Młodzi naukowcy z całego świata, 3 minuty i pomysł, który dokona przełomu w nauce. Tak w skrócie wygląda idea Falling Walls Lab skierowanego do studentów, doktorantów i doktorów, a także młodych profesorów. Główne kryterium to szeroko rozumiana innowacja w myśleniu.

Międzynarodowa platforma Falling Walls Lab umożliwia wymianę pomysłów i inspiracji, a także ułatwia nawiązanie profesjonalnych kontaktów na całym świecie. Organizowane co roku konkursy pozwalają młodym ludziom przedstawić wyniki swoich badań, projektów i koncepcji jurorom – przedstawicielom środowisk akademickich oraz biznesowych.

Aby wziąć udział we wrocławskich kwalifikacjach, należy do 30 września wypełnić formularz.

The Falling Walls Lab Wrocław odbędzie się 12 października w Oratorium Marianum w gmachu głównym Uniwersytetu Wrocławskiego (początek o godz. 13.30). Zwycięzca tego etapu zdobędzie stypendium, dołączy do grona finalistów i pojedzie w listopadzie do Berlina, gdzie weźmie udział w międzynarodowej konferencji.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Falling Walls oraz w filmiku promującym wydarzenie.

Masz wątpliwości dotyczące polskiego etapu? Zajrzyj do załączonego plakatu lub napisz na blaschke@ift.uni.wroc.pl

Dodane przez: Aleksandra Draus

13 Sie 2018