Strona używa plików cookies więcej

Wydarzenia

Perwersyjny smak trucizny w Instytucie Psychologii

Polacy ponoć są mistrzami w narzekaniu. Na przekór temu przekonaniu powstało święto obchodzone w dość ponurym miesiącu – listopadzie. 21 listopada od 12 lat Wrocław świętuje Dzień Życzliwości, a w obchody włącza się Uniwersytet Wrocławski.

Instytut Psychologii UWr zaprasza na spotkanie z psychoterapeutką Katarzyną Miller, które odbędzie się pod hasłem „perwersyjny smak trucizny”. Będzie mowa o tym, dlaczego, choć nie chcemy trucizny w swoim życiu i relacjach, to tak naprawdę coś w niej nas fascynuje, pociąga i nęci – i jesteśmy wobec siebie nieżyczliwi.

Podczas spotkania Katarzyna Miller, psycholożka, filozofka, pisarka, odniesie się do tego tematu przez pryzmat wieloletniego doświadczenia psychoterapeutycznego oraz swojej najnowszej książki „Instrukcja obsługi ludzi toksycznych” (więcej o książce na stronie magazynu „Zwierciadło”). W dyskusji udział weźmie także dr Marta Kochan-Wójcik – adiunkt z Zakładu Psychologii Klinicznej i Zdrowia Instytutu Psychologii UWr a także psychoterapeutka oraz współautorka książki „Świadome ciało. Cielesność w psychoterapii, terapii traumy i rozwoju osobistym” (więcej o książce na stronie księgarni).

Spotkanie odbędzie się 21 listopada o godz. 18.00, w auli Instytut Psychologii przy ul. J. Dawida 1.
Na spotkanie obowiązują zapisy na stronie.

Dodane przez: Agata Kreska

8 Lis 2018

ostatnia modyfikacja: 22 Lis 2018