Kandydaci / Studenci / Wydarzenia

Pierwszoroczni, zapraszamy do grupy na fb!

Dziś o 13.00 dowiecie się, czy dostaniecie się na  studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie! Koniecznie sprawdźcie swój status w systemie IRK w zakładce „zgłoszenia rekrutacyjne”. Jeśli zobaczycie na zielono „zakwalifikowany”, to będziecie już tylko musieli dostarczyć dokumenty na uczelnię! Po pierwszej turze przyjmujemy je w dniach 16, 19, 20, 21 lipca. Oczywiście jeśli będziecie na liście rezerwowej, to weźmiecie udział w II i III turze (o ile będą jeszcze miejsca). Ale jest jeszcze jedna rzecz, którą musicie zrobić jeszcze – zapisać się do grupy swojego kierunku na Facebooku! Są to grupy utworzone dla Was przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego, a znajdziecie tam np. zaproszenie na Campus Akademicki!

Listę wszystkich linków do grup znajdziecie w załączniku!

Dodane przez: Agata Sałamaj

15 Lip 2021