Strona używa plików cookies więcej

Kandydaci / Studenci

Studiuj u nas. Tu dowiesz się, co! (INFORMATOR)

1 czerwca uruchomiliśmy Internetową Rejestrację Kandydatów (www.irka.uni.wroc.pl) na studia na rok akademicki 2021/2022! Polacy oraz cudzoziemcy, tegoroczni maturzyści i absolwenci szkół średnich z poprzednich lat oraz absolwenci szkół wyższych ubiegają się o miejsca na 100 kierunkach studiów przyrodniczych, ścisłych i technicznych, humanistycznych, filologicznych, czy prawnych i społecznych. Do wyboru studia I stopnia, czyli licencjackie (3-letnie), studia II stopnia, czyli magisterskie (2-letnie) oraz studia jednolite magisterskie (5-letnie). W naszej ofercie można znaleźć również studia podyplomowe oraz doktoranckie. Poniżej możecie ściągnąć INFORMATOR dla KANDYDATÓW na rok akademicki 2021/2022 – zjedź na dół strony, Informator znajdziesz w załączniku!

Informator dla kandydatów na studia to kompendium wiedzy na temat rekrutacji. Co tam znajdziesz? Wszystkie kierunki dostępne w rekrutacji letniej podzielone na obszary naukowe – kierunki przyrodnicze, ścisłe i techniczne, humanistyczne, prawne i społeczne oraz filologiczne. W Informatorze przeczytasz o tym, dlaczego warto studiować na Uniwersytecie Wrocławskim, dowiesz się, jak liczymy punkty rekrutacyjne i co bardzo ważne przeczytasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Przypominamy także, że wciąż można zgłosić swoją klasę do udziału w lekcji online o rekrutacji na Uniwersytet Wrocławski! Z powodu pandemii nie możemy spotkać się z maturzystami i maturzystkami w szkołach czy na targach edukacyjnych, ale chętnie będziemy gościć w waszej szkole przez Teamsy, czy Zooma. Opowiemy Wam o naszej uczelni i odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania. Wystarczy zgłosić nam chęć uczestnictwa w zajęciach na maila komunikacja@uwr.edu.pl lub agata.salamaj@uwr.edu.pl. O spotkaniach pisaliśmy tutaj.

Zachęcamy do kierowania pytań o rekrutację do naszego Działu Nauczania (tel. 71 375 22 37 rekrutacja@uwr.edu.pl), bądź do kontaktu poprzez media społecznościowe UWr (fb @uniwroc, instagram @uniwersytet_wroclawski, snapchat @uniwroc).

Trzymamy kciuki za wyniki Waszych egzaminów maturalnych!

Dodane przez: Agata Sałamaj

24 mar 2021

ostatnia modyfikacja: 30 cze 2021