Wynajem i sprzedaż

Pomieszczenia do wynajęcia – pl. Borna 9

Uniwersytet Wrocławski oferuje do wynajęcia na II piętrze w  budynku Instytutu Nauk Geologicznych we Wrocławiu przy pl. Borna 9, dwa pomieszczenia o łącznej powierzchni 52,30 mkw., z przeznaczeniem na prowadzenie biura.

Pomieszczenia wyposażone są w energie elektryczną, centralnego ogrzewania i telefoniczną.

Pomieszczenia można oglądać p wcześniejszym umówieniu się z Kierownikiem Obiektu  – tel. 71 375 9437.

Umowa zawarta będzie na okres 3 lat.

Najemca , oprócz czynszu najmu ponosił będzie koszty eksploatacyjne ( energia elektryczna, centralne ogrzewanie, wywóz nieczystości).

Oferty zawierające proponowany miesięczny czynsz najmu netto, nie mniejszy niż 50 zł netto /mkw,  prosimy kierować do dnia 10.02.2020 r., na adres:

pl. Uniwersytecki 1

email: dgn@uwr.edu.pl

Uniwersytet Wrocławski zastrzega sobie prawo do wycofania oferty bez podania przyczyny.

Nadesłanych dokumentów nie odsyłamy.

Dodane przez: Iwona Hendrychowska

3 Lut 2020