Wynajem i sprzedaż

Pomieszczenia do wynajęcia – ul. Kopernika 11

Uniwersytet Wrocławski oferuje do wynajęcia pomieszczenie biurowe o powierzchni 30 mkw. oraz pomieszczenie magazynowe o powierzchni 100 mkw. w pawilonie typu POLICE położonym we Wrocławiu przy ul. Kopernika 11.

Umowa najmu zawarta będzie na czas nieokreślony.

Najemca oprócz czynszu najmu ponosił będzie opłaty eksploatacyjne (m.in. energia elektryczna, centralne ogrzewanie, wywóz nieczystości, koszty zużycia wody i odprowadzenia ścieków).

Dodatkowe informacje dotyczące przedmiotu najmu można uzyskać w Instytucie Astronomicznym:
tel. 71 3729374, 71 3729373.

Oferty zawierające proponowany czynsz najmu netto, nie mniejszy niż 25 zł netto/mkw za pomieszczenie biurowe oraz 12,50 zł/mkw za pomieszczenie magazynowe, należy składać
w terminie do 31 lipca 2020 r., na adres:

Dział Gospodarki Nieruchomościami
pl. Uniwersytecki 1

lub pocztą elektroniczną: dgn@uwr.edu.pl

Uniwersytet Wrocławski zastrzega sobie prawo do odwołania oferty bez podania przyczyny.

Przesłanych dokumentów nie odsyłamy.

Dodane przez: Iwona Hendrychowska

20 Lip 2020