Strona używa plików cookies więcej

Pomagamy!

Pomóż małej Lence

Jedyna szansa na ratunek wyceniona na ogromną kwotę. Czas uciekający w zastraszającym tempie. Mała dziewczynka, której życie możesz uratować. Pomocy!

Do niedawna mieliśmy nadzieję, że najgorsze już za nami. Piekło związane z diagnozą, operacją i leczeniem zdawało się dłużyć w nieskończoność, ale wciąż trzymaliśmy się nadziei na to, że uratujemy naszą córeczkę. Niestety, dramat powrócił…

Guz, a przy nim znowu torbiel… stwarzają zagrożenie nie tylko dla zdrowia, ale też dla życia naszej Lenki.

Lęk przed drugą operacją był ogromny, ale Lenka zaskoczyła wszystkich. Tym razem nie zaczynaliśmy wszystkiego od początku. Nie było ponownej nauki mówienia ani chodzenia – wręcz przeciwnie – w miarę jak córeczka dochodziła do siebie, coraz pewniej stawiała kroczki, przekazywała nam konkretniejsze komunikaty. Mieliśmy wrażenie, że w naszym życiu wydarzył się cud…

Pierwsze niepokojące symptomy nie wskazywały na nadchodzącą tragedię… Nikt z nas nie spodziewał się, że jak grom z jasnego nieba spadnie na nas dramatyczna wiadomość. W lutym okazało się, że torbiel pojawiła się ponownie, tym razem stwarzając jeszcze większe zagrożenie dla Lenki. Usłyszeliśmy, że ani w Polsce ani w Europie nie ma możliwości całkowitego wyleczenia Lenki.

Nie  mogliśmy popaść w rozpacz… Choroba pokazała nam, że warto walczyć do samego końca. Wiemy, że stawka jest wysoka. Nadzieję dały nam Stany Zjednoczone. Lekarze z Nationwide Children’s Hospital w Ohio zapewniają, że podejmą próbę usunięcia guza i torbieli, a w razie gdyby to okazało się niemożliwe, istnieje szansa przeprowadzenia dodatkowego leczenia celowanego. Ta pewność, że istnieje plan awaryjny, który zostanie wdrożony, niezależnie od rozwoju wypadków jest dla nas bardzo ważna.

Koszty leczenia to kwota, którą ciężko sobie wyobrazić! Ratowanie zdrowia i życia naszej córeczki wyceniono na miliony złotych. Sami nie mamy żadnych szans na zdobycie takiej kwoty, nawet przy zaangażowaniu wszystkich ludzi, których znamy… Dlatego potrzebujemy pomocy! Twoje wsparcie może dać nam jedyną szansę na ratowanie przyszłości naszej Lenki.

Chcielibyśmy złapać ją za rękę i poprowadzić w stronę życia. Chcielibyśmy powiedzieć “córeczko, wszystko będzie dobrze…”. Bezpieczeństwo znów stanęło pod znakiem zapytania, ale jesteśmy gotowi zrobić wszystko, by jej życie ratować. Nasze wszystko to niestety za mało. Każdy najmniejszy gest to wielka szansa. 

Lenka może pokonać chorobę, jeszcze nie wszystko stracone.

Proszę, podaruj nam jeszcze jeden cud.

Rodzice

LINK DO ZBIÓRKI

Dodane przez: Małgorzata Jurkiewicz

17 lis 2021

ostatnia modyfikacja: 17 lis 2021