Pomagamy!

Pomóżmy Krystianowi – tacie naszej studentki

Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie naszej studentki Natalii Harasimiuk, której tata Krystian walczy z chorobą nowotworową. Wierzymy w moc sieci społecznych przepełnionych troską o innych.

Natalia Harasimiuk jest kilkuletnią przewodniczącą Akademickiego Koła Naukowego Security & Society. Od początków jej kształcenia w murach Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego jest zaangażowana w działalność studencką, naukową i organizacyjną. Nasza socjolożka jest niezwykle pracowita, ambitna, mądra, życzliwa, lubiana przez wykładowców oraz kolegów i koleżanki, niezwykle pozytywnie nastawiona do świata, przekazująca swoje serce każdemu. Sama nie chciała nas obciążać swoimi rodzinnymi problemami, jednak grono Wykładowców zauważyło w mediach społecznościowych zbiórkę dotyczącą jej taty.

Nie mogliśmy pozostać obojętni!

Jako socjologowie wiemy, jak trudno jest zwrócić się o pomoc do innych. Tak, bardzo trudno jest prosić o pomoc! Tym bardziej, kiedy całe życia pomagało się innym. Krystian Harasimiuk poświęcił wiele lat swojego życia na pomoc innym, jest społecznikiem z krwi i kości. Już wiemy, skąd Natalia czerpała najlepsze wzory ku stawaniu się socjologiem o najgłębszych pokładach człowieczeństwa. Choroba nowotworowa Krystiana wymaga dalszej walki, którą jest gotowy podjąć i z pewnością uda się wygrać tę kolejną batalię dzięki naszej pomocy.

Tworzymy wspaniałą wspólnotę akademicką nie tylko na niwie naukowej, dlatego prosimy o okazanie tej rodzinie wsparcia w walce z chorobą nowotworową Krystiana. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/mp23v6

Dziękujemy za udzieloną pomoc!

Dodane przez: Aleksandra Draus

24 lis 2020