Strona używa plików cookies więcej

Doktoranci / Studenci

Poszukiwani wolontariusze na Wrocław Global Forum

W lipcu Wrocław po raz ósmy stanie się gospodarzem transatlantyckiej konferencji Wrocław Global Forum. Jeśli chcesz pomóc w organizacji tego wydarzenia i zdobyć cenne doświadczenie – zostań wolontariuszem.

Wrocław Global Forum to jedna z najważniejszych konferencji dotyczących bieżącej polityki, ekonomii i bezpieczeństwa w naszej części Europy. Co roku na kilka dni do Wrocławia przyjeżdża kilkuset przedstawicieli świata polityki, biznesu, dziennikarstwa i organizacji społecznych. Organizatorami Wrocław Global Forum są: Miasto Wrocław, Polski Instytut Spraw Międzynarodowych oraz amerykański think tank Atlantic Council.

Jeśli chcesz zostać wolontariuszem i pomóc w organizacji wydarzenia wypełnij krótki formularz na stronie www.wroclawglobalforum.com i dobrze zaprezentuj się w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Organizatorzy poszukują ludzi otwartych, którzy dobrze czują się w pracy zespołowej i posiadają umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów. Kandydaci na wolontariuszy powinni również znać język angielski w stopniu komunikatywnym oraz odznaczać się wysoką kulturą osobistą.

Każdy wolontariusz ma szansę zdobycia cennego doświadczenia, które w przyszłości zaprocentuje w jego karierze zawodowej. Praca przy WGF to również niepowtarzalna okazja do zobaczenia, jak w praktyce wygląda przygotowanie dużego międzynarodowego wydarzenia. Wolontariat Wrocław Global Forum to również możliwość wejścia na chwilę do świata wielkiej polityki i dyplomacji, a także poznania osób znanych do tej pory tylko z mediów. Często zdarza się, że kontakty zdobyte podczas konferencji okazują się przydatne w przyszłości. Po zakończeniu wydarzenia każdy wolontariusz otrzyma dwujęzyczny certyfikat, podpisany przez organizatorów konferencji.

Więcej informacji o Wrocław Global Forum na stronie www.wroclawglobalforum.com (zakładka „VOLUNTEERS”)

Dodane przez: Małgorzata Jurkiewicz

19 maja 2017

ostatnia modyfikacja: 25 maja 2017