Doktoranci / Pracownicy / Studenci

Potrzebna pomoc dla Piotra, studenta UWr

Piotr ma 23 lata, jest studentem ekonomii na WPAE UWr. Niedawno obronił pracę licencjacką. Niestety w wyniku powikłań po zapaleniu płuc, Piotr musi korzystać z rurki tracheostomijnej, przez co nie jest w stanie głośno mówić. Po wielu bojach trafił do katowickiego szpitala TOMMED. Wizyta u prof. Adama Maciejewskiego dała mu dużą nadzieję na wyzdrowienie. Endoskopia wykazała ponad 90% szans powodzenia operacji rekonstrukcji tchawicy. Niestety, taka operacja jest bardzo droga – kosztuje 140 tys. zł.

Jednak walka o normalne życie sprawiła, że chcemy zawalczyć o zdobycie tych pieniędzy i wykonanie operacji. Dlatego bardzo prosimy o pomoc z w zebraniu funduszy na operację oraz dalszą rehabilitację dla Piotra. Każda złotówka ma znaczenie. Klikając na ten link, możesz poznać całą historię Piotra i wspomóc go w walce: https://www.siepomaga.pl/piotr-krolak#wplaty

Przyjaciele

Dodane przez: Agata Kreska