Wynajem i sprzedaż

Powierzchnia do wynajęcia przy ul. Joliot-Curie 12

Uniwersytet Wrocławski oferuje do wynajęcia powierzchnię -34,55 mkw na II piętrze w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul. Joliot – Curie 12,  z przeznaczeniem na prowadzenie kawiarenki.

Dokumentacja fotograficzna , spis pomieszczeń oraz istotne postanowienia umowy najmu stanowią załączniki do niniejszego ogłoszenia.

Najemca zobowiązany jest do zainstalowania w przedmiocie najmu, na własny koszt, podlicznika energii elektrycznej.

Najemca oprócz czynszu najmu pokrywał będzie koszty eksploatacyjne : energii elektrycznej, wody, centralnego ogrzewania, wywozu nieczystości komunalnych.

Dodatkowych informacji udziela Kierownik Obiektu – +48 71 346 31 26.

Oferty zawierające proponowany miesięczny czynsz najmu netto prosimy kierować do dnia 15.11.2021 r., na adres:

Dział Gospodarki Nieruchomościami

pl. Uniwersytecki 1

lub email: dgn@uwr.edu.pl

Uniwersytet Wrocławski zastrzega sobie prawo do odwołania oferty bez podania przyczyny.

Przesłanych dokumentów nie odsyłamy.

Dodane przez: Iwona Hendrychowska

1 paź 2021