Wynajem i sprzedaż

Powierzchnia do wynajęcia – ul. Koszarowa 3 bud.2/3

Uniwersytet Wrocławski oferuje do wynajęcia część holu o powierzchni 7 mkw. na pierwszym piętrze w budynku nr 2/3, położonego we Wrocławiu przy ul. Koszarowej 3, z przeznaczeniem na prowadzenie usług kserograficznych.

Najemca zobowiązany będzie do:

• uzgodnienia z Działem Infrastruktury Technicznej Uniwersytetu Wrocławskiego warunków technicznych zasilania punktu kserograficznego, z uwzględnieniem maksymalnej mocy szczytowej urządzenia,
  • doprowadzenia zasilania i zamontowanie podlicznika energii elektrycznej na własny koszt,
  • doprowadzenia instalacji z zachowaniem przepisów bhp i p.poż.,
  • wykonania zabudowy punktu ksero w taki sposób, aby nie ingerować w nawierzchnię płytek gresowych znajdujących się na podłodze.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela Kierownik Obiektu – tel. 71 3755211.

Ofertę zawierającą proponowany miesięczny czynsz najmu netto prosimy kierować do 31.12.2018 na adres:

Zespół ds. Gospodarki Budynkami

pl. Uniwersytecki 1

email: dgn@uwr.edu.pl

Uniwersytet zastrzega sobie prawo do unieważnienia oferty bez podania przyczyny. Przesłanych dokumentów nie odsyłamy.

Dodane przez: Iwona Hendrychowska

14 Gru 2018