Prawo w czasach bezprawia. Wykład online

Jeden z najciemniejszych czasów polskiego sądownictwa i jedne z najjaśniejszych postaci polskiej „trzeciej władzy” – tak można w skrócie opisać cykl wykładów, na które w tym semestrze zaprasza wrocławskie Centrum im. Willy’ego Brandta Uniwersytetu Wrocławskiego.

W semestrze zimowym roku akademickiego 2020/21 Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy Brandta zaprasza do udziału w cyklu wykładów ” Prawo w obliczu bezprawia. Sądowe rozliczenia zbrodni okresu II wojny światowej”.   Szczegółowy program i plakat znajdziecie poniżej. Dlaczego warto przyjść? Zaprasza autorka cyklu – dr Dominika Uczkiewicz:

Inauguracja cyklu spotkań odbędzie się 26 października o godz. 17.00.

Profesor Patrycja Grzebyk z Uniwersytetu Warszawskiego wygłosi wykład pt.

Ludwik Ehrlich i Emil Stanisław Rappaport – naznaczeni przez wojnę giganci polskiej nauki prawa.

Spotkanie odbędzie się online na platformie ZOOM.

Link do spotkania:

Meeting ID: 816 2360 8616
Passcode: 3rRErU

Serdecznie zapraszamy do udziału i dyskusji.

Wykłady odbywać się będą online na platformie zoom lub w Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy Brandta Uniwersytetu Wrocławskiego, a następnie udostępniane będą na kanale YouTube Centrum.

tekst wykładów

Dodane przez: Tomasz Sikora